Squash
TI QUEST 150
| Zloženie: | grafit |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Veľkosť hlavy: | 74 in2 |
| Vyváženie: | 350 mm |
| Dĺžka: | 68,5 cm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | obal na hlavu rakety |
| Farba: | modro - čierna |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex TI QUEST 150
AKCIA ! Z 55 € teraz za akciovú cenu 49 € ! Celografitová univerzálna squashová raketa. Vhodná pre pokročilých a rekreačných hráčov. |
| Cena: | 55,00 € |
| Nová cena: | 49,00 € |