Badminton
KINETIC SPEED
| Zloženie: | nanocarbon 40T + Kinetic |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 22 |
| Hmotnosť: | 86~89 g |
| Veľkosť hlavy: | 55,89 sq. in. |
| Vyváženie: | 288~293 mm |
| Dĺžka: | 673 mm |
| Šírka rámu: | 9,5~11 mm |
| Grip: | Pro Kennex grip white |
| Výplet: | Pro Kennex Tetratech 66 |
| Flex: | regular 8,0~9,0 |
| Púzdro: | termoobal na celú raketu |
| Farba: | čierno-červená |
| Popis: | Bedmintonová raketa PRO KENNEX KINETIC SPEED
NOVINKA !!! Teraz za akciovú cenu 89 € ! Kinetic Speed je raketa s revolučnou technológiou Kinetic, ktorá dáva rakete vyššiu pozdĺžnu tuhosť v najviac namáhanom bode, a tým zaručuje lepší prenos sily s menším krútiacim momentom, väčšiu silu úderov, vysoký cit a presnosť. OCTA-dynamic profil zaručuje rakete lepšiu švihovosť a redukciu torznej sily. Pre výkonnostných a súťažných hráčov. Univerzálna raketa pre útočnú aj defenzívnu hru. + revolučný TOWELLING GRIP ZDARMA ! |
| Cena: | 95,00 € |
| Nová cena: | 89,00 € |