Badminton
KINETIC PRO
| Zloženie: | nanocarbon 40T + Kinetic |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 22 |
| Hmotnosť: | 90~92 g |
| Veľkosť hlavy: | 55,89 sq. in. |
| Vyváženie: | 288~293 mm |
| Dĺžka: | 673 mm |
| Šírka rámu: | 9,5~11 mm |
| Grip: | Pro Kennex grip white |
| Výplet: | Pro Kennex Tetratech 66 |
| Flex: | ultra stiff 7,0~7,5 |
| Púzdro: | termoobal na celú raketu |
| Farba: | čierno-modrá |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex KINETIC PRO
NOVINKA !!! teraz za akciovú cenu 95 € ! Kinetic Pro je raketa s revolučnou technológiou Kinetic, ktorá dáva rakete vyššiu pozdĺžnu tuhosť v najviac namáhanom bode, a tým zaručuje lepší prenos sily s menším krútiacim momentom, vysokú presnosť a cit zároveň. OCTA-dynamic profil zaručuje rakete lepšiu švihovosť a redukciu torznej sily. Pre výkonnostných a súťažných hráčov. Profesionálna raketa pre útočnú hru. + revolučný TOWELLING GRIP ZDARMA !!! |
| Cena: | 99,00 € |
| Nová cena: | 95,00 € |