Badminton
DYNAMIC NEW CARBON
| Zloženie: | grafit + fiberglass + Ti |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | 87 g |
| Veľkosť hlavy: | 56,64 sq. in. |
| Vyváženie: | 285 mm |
| Dĺžka: | 673 mm |
| Šírka rámu: | 10,5 - 11 mm |
| Grip: | Pro Kennex grip black |
| Výplet: | Pro Kennex Microflex 66 |
| Flex: | regular 8,5 |
| Púzdro: | termoobal na celú raketu |
| Farba: | strieborno - modrá |
| Popis: | Bedm. raketa Pro Kennex DYNAMIC NEW CARBON
VÝPREDAJ !!! Z pôvodných 55 teraz za výpredajovú cenu 25 € ! Plnografitová raketa s výbornými univerzálnymi vlastnosťami. Pre pokročilých a všestranných hráčov. |
| Cena: | 55,00 € |
| Nová cena: | 25,00 € |