Badminton
POWER PRO 707
| Zloženie: | grafit + fiberglass + Ti |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | 86 - 89g |
| Veľkosť hlavy: | 56,64 sq. in. |
| Vyváženie: | 285 mm |
| Dĺžka: | 675 mm |
| Šírka rámu: | 10,5 - 11 mm |
| Grip: | Pro Kennex grip black |
| Výplet: | Pro Kennex Microflex 66 |
| Flex: | regular |
| Púzdro: | termoobal na celú raketu |
| Farba: | modro-biela, zlato-biela |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex POWER PRO 707
AKCIA ! Z pôvodných 39 teraz za akciovú cenu 35 € ! Grafitová raketa s výbornými univerzálnymi vlastnosťami. Aerodynamický profil rámu v hlave rakety a titanom spevnený kŕčok rakety dáva rakete profesionálny nádych. Pre pokročilých a všestranných hráčov. |
| Cena: | 39,00 € |
| Nová cena: | 35,00 € |