Badminton
ISO 355
| Zloženie: | grafitový kompozit |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | pod 100 g |
| Veľkosť hlavy: | 53 sq. in. |
| Dĺžka: | 665 mm |
| Šírka rámu: | 8,5 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | bez obalu |
| Farba: | modrá, žltá |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex ISO 355 je vyhotovená z grafitového kompozitu.
Pre začiatočníkov. |
| Cena: | 19,00 € |