Badminton
CLUB SET JR.
| Zloženie: | hliník |
| Veľkosť gripu: | SL3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | pod 140 g |
| Veľkosť hlavy: | 53 sq. in. |
| Dĺžka: | 540 mm |
| Šírka rámu: | 8 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | PVC |
| Farba: | bielo - zelená, fialová |
| Popis: | Bedmintonový set Pro Kennex CLUB SET JR.
VÝPREDAJ !!! Z pôvodných 25 € teraz za výpredajovú cenu 10,5 € ! Set obsahuje 2 rakety, 2 košíky a 1 molitanovú loptičku. Rodinné balenie. |
| Cena: | 25,00 € |
| Nová cena: | 10,50 € |