Badminton
X2 9000 SPEED
| Zloženie: | nanocarbon + HC2 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | 88 g |
| Veľkosť hlavy: | 56,6 in2 |
| Vyváženie: | 285 mm |
| Dĺžka: | 673 mm |
| Šírka rámu: | 10/11 mm |
| Grip: | PK Black grip |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Flex: | stiff |
| Púzdro: | termoobal na celú raketu |
| Farba: | čierna / neon modrá |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex X2 9000 SPEED - NOVINKA !!!
Raketa s revolučnou technológiou HC2, ktorá dáva rakete lepšiu stabilitu a zvyšuje rýchlosť úderu (+ 6%). Vďaka akceleračným princípom MOI zväčšuje aktívnu plochu úderu (sweet spot) a tým zaručuje lepší prenos sily s menším krútiacim momentom a vysokú presnosť. Pre výkonnostných a súťažných hráčov. Univerzálna raketa pre útočnú aj defenzívnu hru. Vhodná aj pre štvorhru! |
| Cena: | 89,00 € |