Badminton
NANO F1
| Zloženie: | nanocarbon 40T + titan |
| Veľkosť gripu: | SL 3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | 86 g |
| Veľkosť hlavy: | 56,38 in2 |
| Vyváženie: | 290 mm |
| Dĺžka: | 67,5 cm |
| Šírka rámu: | 11 mm |
| Grip: | Pro Kennex grip white |
| Výplet: | Pro Kennex Microflex 66 |
| Flex: | regular |
| Púzdro: | thermoobal na celú raketu |
| Farba: | čierno - bielo - zlatá |
| Popis: | Bedmintonová raketa PRO KENNEX NANO F1
VÝPREDAJ !!! Z pôvodných 89 teraz za výpredajovú cenu 45 € ! Raketa s revolučnou technológiou Force Flow, ktorá dáva rakete vyššiu pozdĺžnu tuhosť v najviac namáhanom bode, a tým zaručuje lepší prenos sily s menším krútiacim momentom, vysoký cit a presnosť. Pre výkonnostných a súťažných hráčov. Univerzálna raketa pre útočnú aj defenzívnu hru. + revolučný TOWELLING GRIP ZDARMA ! |
| Cena: | 89,00 € |
| Nová cena: | 45,00 € |