Badminton
NANO DYNAWAVE 8000
| Zloženie: | nanocarbon 40T + titan |
| Veľkosť gripu: | SL 3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | 82 g |
| Veľkosť hlavy: | 55,79 in2 |
| Vyváženie: | 290 mm |
| Dĺžka: | 675 mm |
| Šírka rámu: | 10,10,11 mm |
| Grip: | Pro Kennex Tatratech 66 |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Flex: | stiff |
| Púzdro: | thermoobal na celú raketu |
| Farba: | matná čierno - biela |
| Popis: | Bedm. raketa Pro Kennex NANO DYNAWAVE 8000
AKCIA ! Z pôvodných 75 teraz za akciovú cenu 65 € ! Raketa vyrobená nanotechnológiou z najkvalitnejšieho 40T vysokomodulárneho grafitu, ktorý dáva rakete tie najlepšie vlastnosti. V prevedení stiff je určená hlavne pre útočnú hru s vysokou presnosťou. Pre výkonnostných a súťažných hráčov. Raketa pre útočnú a presnú hru. + revolučný TOWELLING GRIP ZDARMA ! |
| Cena: | 75,00 € |
| Nová cena: | 65,00 € |