Badminton
FORCE 458
| Zloženie: | grafitový kompozit |
| Veľkosť gripu: | SL 3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | pod 100 g |
| Veľkosť hlavy: | 53 in2 |
| Dĺžka: | 66,5 cm |
| Šírka rámu: | 12 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | 3/4 obal na raketu |
| Farba: | bielo-modrá-black, bielo-mo-pink |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex FORCE 458
AKCIA ! Z pôvodných 29 € teraz za akciovú cenu 27 € ! Bedmintonová raketa je vyhotovená z grafitového kompozitu. Pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov. |
| Cena: | 29,00 € |
| Nová cena: | 27,00 € |