Badminton
ISO 356
| Zloženie: | grafitový kompozit |
| Veľkosť gripu: | SL 3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | pod 100 g |
| Veľkosť hlavy: | 53 in2 |
| Dĺžka: | 673 mm |
| Šírka rámu: | 8,5 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | 3/4 obal na raketu |
| Farba: | modr - čierna |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex ISOCARBON 356
VÝPREDAJ !!! Z pôvodných 25 € teraz za výpredajovú cenu 12 € ! Bedmintonová raketa je vyhotovená z grafitového kompozitu. Pre začiatočníkov. |
| Cena: | 25,00 € |
| Nová cena: | 12,00 € |