Badminton
ISO 256
| Zloženie: | aluminium + titanium |
| Veľkosť gripu: | SL 3 |
| Struny: | 22 x 23 |
| Hmotnosť: | pod 110 g |
| Veľkosť hlavy: | 53 in2 |
| Dĺžka: | 66,5 cm |
| Šírka rámu: | 12 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | na hlavu rakety |
| Farba: | modro-zelená, modrá-pink |
| Popis: | Bedmintonová raketa Pro Kennex ISO 256
VÝPREDAJ !!! Z pôvodných 19 € teraz za akciovú cenu 8 € ! Bedmintonová raketa je vyhotovená z hliníka v dvoch farebných prevedeniach. Pre začiatočníkov. |
| Cena: | 19,00 € |
| Nová cena: | 8,00 € |